Захист ваших прав

Отримайте професійну допомогу в питаннях екстрадиції

Співпраця держав посилюється з кожним роком, зокрема і в рамках правових взаємодій та питаннях екстрадиції, видачі заарештованого громадянина, що підозрюється у правопорушенні, владі іншої країни.

Наші адвокати мають досвід супроводу та представництва інтересів в питаннях екстрадиції та нададуть юридичну допомогу на всіх етапах процесу.

Починати роботу з адвокатом потрібно з "перших дзвіночків", як тільки особу було внесено до бази розшуку Інтерполу чи є будь-яка ймовірність видачі.

Наш досвід та експертиза гратимуть за Вас.

Наші

Послуги

Необхідне у разі застосування процедури видачі особи у спрощеному порядку та всіх інших випадках.

 • Запобігання тимчасовому арешту: збір та представлення доказів відсутності підстав для винесення слідчим суддею ухвали про його застосування.
 • Запобігання екстрадиційного арешту, сприяння обранню судом запобіжного заходу, не пов’язаного з триманням під вартою.
 • Оскарження постанови слідчого судді про застосування тимчасового арешту в апеляційному порядку.
 • Підготовка та подача скарги щодо перевірки наявності підстав для звільнення особи з-під варти протягом періоду арешту.
 • Взаємодія з компетентним органом в ході екстрадиційної перевірки з метою з’ясування обставин, які можуть перешкоджати видачі особи.

Підготовка та подача заяви про визнання особи біженцем чи такою, яка потребує додаткового захисту. Рішення про видачу особи (екстрадицію) не може бути прийнято у разі подання подібної заяви.

Здійснюємо збір та підготовку документів для оскарження рішення про екстрадицію, під час розгляду якої процедура видачі не може здійснюватись.

Надаємо консультації зі всіх питань екстрадиції. Наші спеціалісти мають досвід та вкажуть Вам на ризики та можливості конкретно у Вашій справі.

Чому саме ми

Наші переваги

Оперативно

В справах екстрадиції оперативність інколи має критичне значення, тому ми відпрацювали механізми аби швидко та якісно надати Вам юридичну допомогу.

Професійно

Фахівці з досвідом в справах екстрадиції, відзначені адвокатськими спільнотами Уркаїни та роками практики.

Індивідуальний підхід

Ми розробимо стратегію дій, яка підходитиме саме Вам та покажемо альтернативні варіанти.

Комплексно

Syrko&partners надають широкий спектр послуг із захисту бізнесу та приватних осіб.

коли може знадобитись допомога

Процедура екстрадиції разом з адвокатом:

0. Ще до моменту затримання особи та в разі оголошення особи в розшук, зверніться до адвокату за консультацією та уточніть щодо заходів, яких можливо вжити для запобігання.

1. Затримання особи та розгляд питань щодо запобіжного заходу до моменту надходження документів. Разом з адвокатом Ви зможете через суд відстояти право на відсутність арешту до вияснення обставин.

2. Надходження відповідних документів щодо підстав для екстрадиції відповідної особи. Прокуратура звертається до суду з клопотанням про екстрадиційний арешт особи на час тривання перевірки. Разом з адвокатом через суд, який має право винести рішення в обранні запобіжного заходу не пов'язаного з триманням під вартою, відстояти свої права.

3.Екстрадиційна перевірка. Відповідний підрозділ прокуратури, який відповідає за міжнародні зв’язки, проводить перевірку документів на їх відповідність міжнародному та національному законодавству, та відповідно на наявність підстав для задоволення запиту на екстрадицію або відмову в його задоволені. Разом з адвокатом Ви зможете довести органам, що є підстави для відмови у екстрадиції.

4. Оскарження рішення про екстрадицію у разі прийняття відповідного. Доведення незаконності та необґрунтованості рішення про екстрадицію. В цей період буде заборонено здійснювати процедуру самої екстрадиції.

Подання документів на статус біженця, або особи, яка не підлягає видачі. Відбувається незалежно від етапу та унеможливлює застосування процедури екстрадиції щодо особи.

Отримати консультацію та уточнити про можливості роботи з Вашими питанням Ви можете, заповнивши заявку на сайті або звернувшись телефоном: 063 454 50 44

Наш досвід - Ваша перевага!

Дмитро Сирко
Дмитро Сирко Старший партнер Syrko&partners

  Адвокатський захист

  Невідкладні рішення для Ваших задач від Syrko&partners!

  Ми створили компанію для того, щоб Ваш бізнес та Ви були захищені. Для цього ми сформували повний спектр послуг із захисту бізнесу у нашому портфелі, в тому числі і захисту приватних осіб в суді та в разі екстрадиції, відпрацювали механізми для найшвидшого реагування та зібрали досвідчених спеціалістів. 

  0 +

  Компаній захищено

  0 +

  Людей захищено

  0 грн.

  По кейсам

  Потрібна допомога?

  Ви можете залишити як конкретне питання, чи опис ситуації, в якій потрібна допомога, так і інформацію, в якій сфері юриспруденції та адвокатури Вам потрібна допомога.

  350+ Успішних проектів

  Замовивши послуги в нас, Ваш кейс також стане одним з уcпішних, вирішених Syrko&partners.

  Форма для зв’язку