Дмитро Сирко

Невідкладна допомога професіоналів та системні рішення – переможна комбінація Syrko&partners

Про нас

Надійні партнери для Вас та вашого бізнесу

У  наших адвокатів понад 10 років досвіду роботи в захисті інтересів клієнтів. Ми зібрали широкий спектр послуг щоб ведення бізнесу в Україні для Вас було комфортним та захищеним.

Адвокати Syrko&partners неодноразово номіновані та відзначені нагородами премії Legal Awards  та від професійної спільноти - Асоціації адвокатів України.

  •  Адвокат року у номінації "Антирейдеська практика" - Дмитро Сирко
  • ТОП-5 серед адвокатів у номінації "Захист бізнесу" - Дмито Сирко
  • Адвокат року у номінації "Сімейне право" - Олег Голубничий.
  • У 2020 наша команда здобула перемогу у номінації "Відкриття року".
      

Ми володіємо експертизою в галузях захисту бізнесу, інтелектуальної власності, господарського, сімейного, кримінального, податкового та адміністративного права. Підтверджено роками досвіду, постійними клієнтами та нагородами юридичних спільнот.

Адвокати Syrko&partners - це галузеві спеціалісти, які відточували свою мастерність роками. В нашій команді також  адвокат року в антирейдерській практиці, ТОП-5 серед адвокатів в захисті бізнесу та адвокат року в галузі сімейного права.  

Відпрацьовані механізми та індивідуальний підхід до справи. Оперативно надати клієнту допомогу, як лікарі, котрі знають які ліки коли краще вжити та яку профілактику застосувати. Коли потрібна невідкладна адвокатська допомога, ми готові реагувати 24 години на добу. 

працюємо для успіху клієнтів

Наша команда

Дмитро Сирко

Дмитро Сирко

Старший партнер, адвокат

Олександр Курзін

Олександр Курзін

Старший партнер, адвокат

Олег Голубничий

партнер, керівник судової практики, адвокат

Віталій Бодюк

Партнер, керівник податкової та адміністративної практики

Інна Тута

Керівник практики сімейного та спадкового права

Світлана Трощинська

Молодший юрист

Наші клієнти

Лекція Інни Тути про виїзд дітей за кордон без згоди одного з батьків

Лекція Інни Тути про виїзд дітей за кордон без згоди одного з батьків

Під час вебінару у Вищій школі адвокатури на тему “Алгоритми виїзду дитини за кордон без згоди другого із батьків”, Тута Інна, адвокат Syrko&partners, розповіла про виїзд дитини за кордон на підставі довідки про заборгованість зі сплати аліментів, та на підставі розпорядження про підтвердження місця проживання дитини.

Цивільний шлюб: правові реалії

Цивільний шлюб: правові реалії

Інститут цивільного шлюбу, так само як і інститут шлюбного контракту, набирає все більшої популярності не тільки в світі, але і в Україні. Все менше і менше пар сприймає традиційну офіційну реєстрацію шлюбу як необхідність. Та як наше законодавство регулює цивільний шлюб ?

Життя після суду: виконання рішень податкових спорів

Життя після суду: виконання рішень податкових спорів

Отримавши перемогу в податковому спорі бізнесу рано думати про завершення справи. Адже в державних органів не працюють відповідні механізми виконання судових рішень. На сьогодні найбільшим боржником за виконанням судових рішень є держава.